• 14 Серпень, 2019

Знижки, акції та розпродажі: що очікувати від видавництв на Форумі видавців у Львові – Книжковому ярмарку

18-22 вересня відбудеться 26 Форум видавців у Львові – Книжковий ярмарок, що об’єднає у Львові любителів книжок, творців літератури і професіоналів видавничої справи.

Класика у нових виданнях українською, сучасна поезія, коротка проза, фентезі, нон-фікшн, наук-поп і бізнес-література, посібники, дитяча книга та безліч інших улюблених жанрів і корисних форматів  — цьогоріч на гостей ярмарку чекатимуть близько 2000 новинок.

Участь у книжковому ярмарку візьмуть близько 300 видавничих та книготорговельних структур, поліграфічних підприємств, громадських організацій і фондів з усіх регіонів України.

Ми запитали усіх учасників про те,  чи готові вони гарантувати, що ціни на їхніх стендах будуть на 10% нижчими, ніж на сайті чи у книгарнях.

Результати опитування

69 видавництв підтвердило, що вони готові гарантувати, що ціни на їхніх стендах будуть на 10% нижчими, ніж на сайті чи у книгарнях. А саме:

«ASRTA», «АrtHuss», «Discursus», «Fastar Kids», «LAURUS», «Vivat», «SKARBNYCHYI», «SNOWDROP», «АССА», «Альфа», «Арій», «Артек», «Астролябія», «Брайт Букс», «Видавництво Жупанського», «Видавництво Око», «Видавничий дім Весна», «Видавничий дім «Школа», «Вавилонська бібліотека», Видавничий дім «Києво-Могилянська академія», Видавництво ПЕТ, «Гуманітарний Центр», «ДІПА», «Дух і літера», «Жорж», «Знання», «ЕЛВИК», Інститут передових технологій, «Ірбіс Комікси», «Книголав», «Книгоноша», «Кайрос», «Каламар», «Кліо», «Кристал бук», «Крокус», «Лілея – НВ», «Літопис», «Літера ЛТД», «Мистецтво», «Майстер книг», «Маміно», «Моноліт», «Мандрівець», «Медицина», «Навчальна Книга  – БОГДАН», «ОВК», Права людини, «Пегас», «Право», «Перун», «4Профі», «Родовід», «Смолоскип», «Свічадо», «САМІТ-КНИГА», «Світло й Тінь», «Твердиня», «Торсинг», «Українська Картографічна Група», Університетська книга, «Човен», «Читанка», «Читаріум», «Фабула», «Фоліо», «Ярославів Вал», «Юрінком Інтер», Юнісофт.

  • Видавничий дім «Школа» та Видавництво «Астролябія», планують продавати книжки зі знижкою 20%
  • Видавництво «Лілея-НВ» планує продавати книжки зі знижкою 30%
  • ТОВ «Літера ЛТД» має намір встановити знижку 20-25% на всю продукцію, що буде представлена на ярмарку
  • У видавництва «Жорж» будуть акції 1+1=3 на окремі добірки книг та додаткові знижки
  • Видавництво «SNOWDROP» надаватиме знижку 20% при купівлі від 4 книжок
  • Видавництво «Читаріум» продаватиме обмежену кількість книжок з незначним пошкодженням, знижка на які буде до 25%
  • У видавництва «Наш Формат» буде окреме місце, де буде регулярний розпродаж книг зі знижкою 50% і більше. Крім того, у цьому видавництві буде акція для студентів – при наявності студентського – знижка 15%
  • У видавництві «BOOKCHEF» діятиме спеціальна пропозиція: на кожну 2-у книжку знижка 20 грн, на кожну 3-ю книжку знижка 30грн

Нагадаємо, традиційно, основною локацією книжкового ярмарку стане Львівський палац мистецтв та подвір’я Палацу Потоцьких. Торговельні ряди також будуть розміщенні у самому центрі міста –  на алеї проспекту Свободи. Окрім цього навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи розташують Ветеранський намет. Тут буде представлено видавництва, що займаються ветеранською літературою. 

×